fbpx

Fatoşlugül

Kargo bedeli 35₺dir.

En özel günlere, en güzel hediyeler.

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl sipariş verebilirim?

http://www.fatoslugul.com web adresimizden, +90 541 225 75 13 nolu WhatsApp destek hattımızdan veya @byfatoslugul instagram hesabımızdan sipariş kaydı oluşturabilirsiniz.

Kargom kaç günde gelir?

Ham maddenin kuruma süresi göz önüne alınarak kargoya teslim süresi 7-14 gün olarak ön görülmektedir. 

Siparişim ayıplı/defolu/yanlış gönderilmiş. Ne yapmalıyım?

Satışa sunduğumuz tüm ürünler, kargoya teslim edilmek üzere paketlenirken hasar kontrolünden geçer. Nadiren yaşanılan ürün ayıplı/defolu/yanlış şekilde tarafınıza ulaştıysa böyle bir durumda süreç şu şekilde işlemektedir; Siparişiniz kargo görevlisi tarafından adresinize ulaştırıldığında, ürünü teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapın ve herhangi bir hasar gördüğünüz anda "Durum Tespit Tutanağı" hazırlatın.

Kargonuzu teslim aldıktan sonra üründe hasar fark ederseniz, en kısa süre içinde WhatsApp destek hattımıza durumu bildirin. Ücretsiz ürün değişiminiz derhal sağlanacaktır.

Yurtdışı iadelerinde kargo ücreti göndericiye aittir. Ürün hasarlı , ayıplı, defolu ve yanlış gönderilmiş ise kargo ücreti tarafınıza iade edilir.

(Özel indirimli ürün veya kampanyalı ürünlerde ayıplı ve/veya defolu olmadığı sürece iade değişim işlemi gerçekleşmemektedir)

Değişim işlemini nasıl gerçekleştirebilirim?

1- Öncelikle WhatsApp destek hattımızla iletişime geçip değişim kaydı tanımlatmalısınız. Değişimini yapmak istediğiniz ürün/ürünleri faturası ile beraber, fatura üzerinde bulunan merkez adresimize anlaşmalı olduğumuz kargo firmamız Kargo aracılığıyla göndermeniz gerekmektedir.

2- Gönderdiğiniz kargo bize ulaştıktan sonra değişim siparişinizi oluşturmak için müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçecektir veya online sitemizde bulunan iletişim numaramızdan müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

3- İlgili ekibimiz gönderdiğiniz ürün ve verdiğiniz sipariş doğrultusunda değişim işleminizi gerçekleştirecektir.